Anna
Mrowiec - Pawełek

Magister fizjoterapii
Nazywam się Anna Mrowiec-Pawełek, jestem fizjoterapeutką z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami.
Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia.
Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką u cenionego autorytetu w dziedzinie fizjoterapii – lek. Radosława Składowskiego. Kursy obejmowały zagadnienia z dziedziny min: terapii manualnej, suchego igłowania oraz pinopresury.
W swojej pracy wykorzystuję różne metody terapii tkanek miękkich. m. in. rozluźnianie mięśniowo- powięziowe, głęboki masaż poprzeczny, terapia FDM, masaż tkanek głębokich, terapię punktów spustowych.
Ukończyłam kurs z hirudoterapii, oraz z terapii wisceralnej dzięki której osiągam jeszcze lepsze efekty terapeutyczne.
Nieustannie szkole się z najnowszych metod fizjoterapii, biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach w COS Spała oraz kursach, co pozwala mi skutecznie i bezpiecznie leczyć pacjentów.
Jedną z ważniejszych części mojej pracy z pacjentem stanowi dokładny wywiad oraz badanie funkcjonalne wzbogacone przez wiele odbytych kursów i szkoleń, a także wieloletnie doświadczenie zawodowe Każdy pacjent jest dla mnie wyzwaniem, które daje mi możliwość nieustannego rozwoju oraz dużą satysfakcję, gdy pacjent osiąga swój cel. Duży nacisk stawiam na profilaktykę oraz edukację pacjenta, leczenie przyczyny a nie łagodzenie objawów. Do leczenia narządu ruchu podchodzę w sposób holistyczny, kompleksowy. Celem jest przywrócenie komfortu fizycznego pacjentów oraz poprawę jakości jego życia poprzez uwolnienie od dysfunkcji narządu ruchu, oraz zminimalizowanie nawrotów problemu.
“Zanim podejmiesz się leczenia Kogoś, powinieneś go zapytać, czy jest gotów pozostawić za sobą wszystkiego to co sprawia że zachorował”
Hipokrates
ANNA  MROWIEC - PAWEŁEK
Founder & Personal Trainer