Nastawianie kręgosłupa - kręgarz

kręgarzKręgarz to specjalista, który zajmuje się manipulacją kostno-nerwową układu ruchu. Metoda przez niego uprawiana nazywana jest zaś kręgarstwem. Podczas swojej pracy specjalista wykorzystuje techniki manualne i często gwałtowne ruchy opierające się na balansie własnego ciała. Ruchy wykonywane przez kręgarza mają na celu takie nastawianie kręgosłupa i odblokowanie zaburzonej jego struktury, by efekcie przywrócić sprawność.

Obecnie kręgarstwo staje się coraz popularniejszą metoda stosowaną wśród Pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa. Wciąż jednak ciężko jest znaleźć dobrego kręgarza. Jak go rozpoznać? Dobry kręgarz to przede wszystkim certyfikowany specjalista od kręgosłupa. Specjalizację z kręgarstwa może więc nabyć fizjoterapeuta, terapeuta manualny lub inny lekarz, który posiada doświadczenie w pracy z Pacjentami. 

Wyspecjalizowany fachowiec wie, w jaki sposób przeprowadzić nastawianie, by przywrócić pełny komfort fizyczny bez ryzyka powikłań. Co więcej, dobry kręgarz może udzielić również porad dotyczących domowych sposobów radzenia sobie z dolegliwościami bólowymi i wskaże odpowiedni kierunek modyfikacji dotychczasowego trybu życia.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego kręgarza, którego wiedza i wykwalifikowane umiejętności poparte są kursami i ukończonymi szkoleniami – zapraszamy do naszego gabinetu fizjoterapeutycznego FizjoGO PRO.

Bezpieczne nastawianie kręgosłupa w FizjoGO PRO

nastawianie kręgosłupaJako FizjoGO PRO – profesjonalne pogotowie fizjoterapeutyczne – zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do licznych zabiegów, wśród których znaleźć można także kręgarstwo. Jesteśmy doświadczonymi fizjoterapeutami – kręgarzami z wieloletnim stażem zawodowym, ukończyliśmy liczne kursy i szkolenia, a podczas nastawiania kręgosłupa korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technik manualnych.

Kręgarstwo w naszym wykonaniu to przede wszystkim rzetelna diagnostyka, która pomaga nam ustalić pierwotne źródło dolegliwości bólowych w poszczególnych odcinkach kręgosłupa. Na podstawie wnikliwego wywiadu i badań wybieramy indywidualną metodę nastawienia kręgosłupa – korzystną dla Pacjenta, w pełni bezpieczną, a co najważniejsze skuteczną. Po zakończeniu terapii podpowiadamy jak dbać o kręgosłup, aby zminimalizować ryzyko nawrotu zaburzeń i problemów bólowych.

Profesjonalne kręgarstwo – Kraków i okolice

Zachęcamy do umówienia wizyty w FizjoGO PRO w Krakowie w celu nastawiania kręgosłupa w dogodnym dla Państwa terminie. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących kręgarstwa prosimy o kontakt:

18 Reasons Why You Need to Walk More | Fitness | MyFitnessPal oral anabolic steroids for sale Fitness Accessories for Pilates, Yoga & More | Merrithew®

  • telefoniczny: +48 665 587 121,
  • mailowy: info@fizjoterapia-pawelek.pl,
  • bezpośredni w gabinecie przy ul. Kąpielowej 30.